Please select To the mobile version|Continue to access the desktop computer version
Return to list NewReply

جراحی بینی چیست ؟

[Copy link]

9

Threads

9

Posts

12

Credits

Beginner

Rank: 1

Credits
12
Post time 2018-11-19 14:57:57 | Show all posts | Read mode
جراحی بینی ( که به اصطلاح رینوپلاستی نیز نامیده می شود ) یکی از انواع جراحی زیبایی است که می تواند باعث تغییر شکل ظاهری بینی یا بهبود عملکرد آن شود، ابین عمل هماهنگی صورت و نسبت بینی شما را افزایش می دهد. جراحی بینی را می توان به دلایل مختلفی انجام داد، از جمله به منظور اصلاح مشکلات تنفسی مربوط به بینی و یا به دلایل زیبایی بینی و اصلاح شکل و ظاهر آن و یا حتی به دلیل نقایص مادرزادی زمان زایمان.
یک جراح حرفه ای و با تجربه تنها به جنبه زیبایی بینی توجه نکرده، بلکه در اولویت اول حفظ عملکرد و کارآیی آن را مد نظر قرار می دهد، پس از این مسائل جوانب زیبایی شناسانه را رعایت کرده که تا حد امکان جذابیت چهره فرد بالا برود .
جراحی بینی می تواند برای هر شخص نتیجه ایی متفاوت را به همراه داشته باشد که این موضوع تنها به خصوصیات بینی هر فرد و عواملی مانند استحکام استخوان ها،  پوست بینی وغضروف ها بستگی دارد. جراحی بینی در افراد مختلف با بینی های استخوانی یا گوشتی با یکدیگر فرق دارد و تکنیک های مختلفی توسط جراح بینی برای آنها در زمان انجام عمل جراحی بینی در نظر گرفته می شود.

جراحی بینی می تواند بنا به دلایل مختلفی انجام شود، مثلا :
** جراحی بینی های گوشتی
** جراحی بینی های استخوانی
** انحراف تیغه بینی یا شکستگی بینی
** کوچک کردن سایز بینی
** بزرگ کردن سایز بینی
** برداشتن قوز روی بینی
** جراحی پولیپ بینی
** تغییر زاویه نوک بینی
** کوچک کردن سوراخ های بینی
** تغییر زاویه بینی نسبت به صورت
** عمل جراحی بر روی سینوس ها

کاندیدای مناسب جراحی بینی
مناسب ترین کاندیدا کسانی هستند که از سلامتی عمومی خوبی برخوردار باشند، سن افراد باید بیشتر از 16 سال باشد، و همچنین لازم است افرادی داوطلب جراحی بینی شوند که دخانیات مصرف نمی‌کنند، نکته ی مهم این است که جراحی زیبایی بینی نباید بر روی بینی‌هایی که هنوز در مراحل شکل‌گیری و رشد هستند انجام شود. رشد بینی در دختران در سن 13 تا 14 سالگی و در پسران در سن 15 تا 16 سالگی کامل می‌شود.

انواع جراحی بینیجراحی بینی طبیعی
معمولا اکثر مراجعه کنندگان برای عمل جراحی بینی خواهان جراحی بینی طبیعی هستند. معیار تشخیص طبیعی بودن بینی از بینی فانتزی اینگونه است که طبیعی بودن بینی بر اساس افراد زیبای جامعه بدست آمده است، که این اصول مورد قبول جراحان زیبایی بینی نیز است. برای انجام جراحی بینی طبیعی باید خصوصیات ظاهری صورت هر فرد مشخص شود. طول و عرض صورت، نوع گردی صورت، برجستگی چانه، سایز گونه ها و چشم ها مواردیست که جراح زیبایی باید در نظر بگیرد.
دکتر سالومه سالاریان متخصص زیبایی و جراحی بینی طبیعی در تهران می باشند که سالیان زیادی در این امر به صورت حرفه ای مشغول فعالت می باشند.


Reply

Use magic Report

匿名  Post time 2018-11-21 15:47:06
The information you have very true and useful,  [urlhttp://youtubeunblock.netlify.com/]youtube unblock[/url] thank you have shared this post.

gomovies
Reply Support Not support

Use magic

匿名  Post time 2018-11-21 15:48:18
The information you have very true and useful,   gomovies thank you have shared this post. youtube unblock
Reply Support Not support

Use magic

Reply post

Advanced Mode
B Color Image Link Quote Code Smilies

Points Rules

Quick Reply To Top Return to the list